Przejdź do treści

Air Liquide Polska partnerem i uczestnikiem III Forum Ekonomicznego w Karpaczu

Air Liquide Polska partnerem i uczestnikiem III Forum Ekonomicznego w Karpaczu 8-10.12.2017
 
W dniach 8-10 grudnia 2017 roku już po raz trzeci Forum Przemysłowe przyciągnęło do Karpacza najważniejszych przedstawicieli polskiego i europejskiego przemysłu. Organizatorem tego ważnego wydarzenia była Fundacja Instytutu Studiów Wschodnich, organizator Forum Ekonomicznego w Krynicy-Zdroju.

Podczas Forum odbyło się kilkadziesiąt wydarzeń: debat, sesji plenarnych, prezentacji raportów i bloków tematycznych.
Linie biznesowe Air Liquide Polska: Industrial Merchant, Large Industries, Healthcare po raz kolejny miały okazję zaprezentować swoją działalność, licznie zgromadzonym uczestnikom oraz gościom w trakcie odbywających się paneli dyskusyjnych.  
Dla Air Liquide Healthcare najistotniejszą była debata na temat: "Innowacji w przemyśle medycznym i farmaceutycznym".
Jednym z głównych panelistów był Dyrektor Linii Biznesowej Healthcare, Air Liquide Polska- Tomasz Wachnicki.

Jak wynika z głosów ekspertów dyskusji podczas III Forum Przemysłowego w Karpaczu i relacji pani Agnieszki Lefanowicz z Fundacji Instytutu Studiów Wschodnich: "W ciągu najbliższych kilku lat sektor ochrony zdrowia i branżę farmaceutyczną czekają duże zmiany. Ewoluować będą przede wszystkim oczekiwania pacjentów, którzy dzięki rozwojowi internetu i mediów społecznościowych stają się coraz bardziej wymagający i świadomi swoich praw. Nowoczesne technologie spowodują, że w perspektywie najbliższych kilku lat medycyna przejdzie rewolucję cyfrową, dzięki której znacznie zmieni się sposób i jakość leczenia pacjentów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową relacją z tego wydarzenia pod poniższym adresem Forum Ekonomicznego :

http://www.forum-ekonomiczne.pl/innowacje-w-przemysle-medycznym-i-farmaceutycznym-relacja-z-debaty-w-karpaczu/

Download the document