Przejdź do treści

Air Liquide Polska uczestnikiem XXVI Środkowoeuropejskiej Wystawy Produktów Stomatologicznych CEDE- Poznań 2017

W dniach 14-16.09.2017 mieliśmy okazję brać udział, jednych z największych targów stomatologicznych. Wydarzenie to zgromadziło ponad 11 tys. uczestników, wraz ze sporą grupą zagranicznych gości.   
 
W trakcie trwania targów zaprezentowano aktualne trendy i nowości w stomatologii oraz w zarządzaniu praktyką stomatologiczną.

Po raz kolejny mieliśmy okazję zaprezentować nasze innowacyjne produkty. Wśród bogatej oferty gazów medycznych mamy mieszaninę gazów- Kallinox, który coraz powszechniej stosowany u pacjentów w sedacji wziewnej.
Kallinox jest szczególnie ważnym produktem leczniczym dla pacjentów w gabinetach stomatologicznych, bowiem pomaga zwalczyć stres i lęk u pacjentów podczas zabiegów dentystycznych.
Dzięki uczestnictwu w targach CEDE 2017, mogliśmy spotkać się z naszymi klientami, zaprezentować jeszcze większej części odbiorców nasze produkty, a także opowiedzieć o innowacyjności i skuteczności sedacji wziewnej w stomatologii.

W trakcie tego wydarzenia mieliśmy okazję nasze stoisko dzielić z firmą Schulke, która jest liderem w sprzedaży środków do dezynfekcji powierzchni szpitalnych i narzędzi chirurgicznych.

Zapraszamy na zapoznanie się z krótką fotorelacją z tego wydarzenia.

Download the document