Przejdź do treści

Lekkie butle z zaworem zintegrowanym

Innowacyjne opakowania dla mobilnej terapii tlenowej

Butle aluminiowe z zaworem zintegrowanym zostały zaprojektowane w celu wygodnego i bezpiecznego podawania gazu. Znajdują powszechne zastosowanie w szpitalach do transportu pacjentów, w gabinetach lekarskich jako niezbędny produkt w sytuacjach zagrażających pacjentowi, jak i przez służby Zintegrowanego Systemu Ratownictwa Medycznego Air Liquide wychodząc naprzeciw oczekiwaniom placówek medycznych, pacjentów oraz personelu medycznego dopasowało ofertę butli z zaworem zintegrowanym do preferencji użytkowników, w celu zapewnienia maksymalnej wygody ich użytkowania.

Opakowanie dopasowane dla każdego

Air Liquide wychodząc naprzeciw oczekiwaniom placówek medycznych, pacjentów oraz personelu medycznego dopasowało ofertę butli z zaworem zintegrowanym do preferencji użytkowników, w celu zapewnienia maksymalnej wygody ich użytkowania.

Presence™ to lekkie aluminiowe butle z zaworem zintegrowanym. Zawór wyposażony jest w dwa wejścia do podawania ciągłego gazu oraz szybkozłączki, która ułatwia podpięcie butli do respiratora.

Respireo™ to rozwiązanie przeznaczoen dla służb ratowniczych, gdzie konieczne jest posiadanie lekkiej, niewielkiej butli, którą można połączyć z mobilnym respiratorem.

TAKEO™ to zaprojektowne przez Air Liquide, jedyne na rynku, innowacyjne rozwiązanie dzięki, któremu użytkownik otrzymuje informację dotyczącą pozostałego czasu trwania prowadzonej tlenoterapii przy założonym przepływie. Zastosowanie opatentowanego wskaźnika TIPI (Time Intelligent Pressure Indicator) zapewnia niezbędne infromacje i pozwala lepiej kontrolować podawanie tlenu.

 • 01

  Bezpieczeństwo

  Zapewnienie bezpieczeństwa naszych pacjentów i personelu jest dla nas priorytetem

 • 02

  Niezawodność

  Niezawodny dostawca gazów medycznych od ponad 20 lat

 • 03

  Dostępność

  Dostępny dla wszystkich uprawnionych odbiorców