Przejdź do treści

Konferencja Pielęgniarek Anestezjologicznych - Karpacz 2017

Jednym z najważniejszych celów i osiągnięć Air Liquide Healthcare jest opieka nad pacjentami wentylowanymi w warunkach domowych.  W tej kwestii niekwestionowanymi liderami na rynku w Polsce są: Help Homecare Sp.z o.o.
i Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed.

Podczas odbywającej się w dniach 21-23 września br. w Karpaczu Konferencji Pielęgniarek Anestezjologicznych firma Help homecare oraz OTO Ventamed miały szansę zaprezentować swoją działalność oraz sprzęt medyczny, którym dysponują w leczeniu pacjentów.

Stoisko obie firmy miały okazję dzielić z firmą Schulke, która po raz kolejny zaprezentowała swoją bogatą ofertę środków do dezynfekcji powierzchni szpitalnych i narzędzi medycznych.

 

Podczas tych trzech dni obie firmy miały szansę zaistnieć w świadomości pielęgniarek, jako realizator świadczenia wentylacji mechanicznej w domu pacjenta i zaproponować nawiązanie współpracy w tym zakresie.

Fundamentalnym jednak aspektem obecności tych spółek w Karpaczu była chęć, poszerzenia wiedzy personelu pielęgniarskiego, z zakresu znajomości obsługi sprzętu medycznego (respiratory, Cough Assist) oraz przedstawienie bogatej gamy masek.

Na tę okazję firmy przygotowały dla wszystkich pielęgniarek warsztaty, przy udziale firm Bjeska oraz Philips Polska.

Drugiego dnia konferencji wraz z firmą Schulke zorganizowano dla wszystkich uczestniczek, konkurs z zakresu wiedzy na temat wentylacji, prezentowanej podczas warsztatów, w którym rozdawano atrakcyjne nagrody.

Po konkursie odbyła się uroczysta kolacja,którą uświetnił pokaz kuchni molekularnej w wykonaniu znakomitych kucharzy z firmy Colorfood.

 

Zapraszamy na krótką fotorelację z Karpacza

 

 

 

 

Download the document