Przejdź do treści

Europejski Kongres Gospodarczy 2018

Europejski Kongres Gospodarczy 2018 (14-16 maja)

W tym roku po raz dziesiąty odbył się jeden z największych i najważniejszych Kongresów w Europie. Na trzy dni Katowice stały się polska stolicą Europejskiego Biznesu, do której zjechały ważne osobistości, wraz z przedstawicielami polskiego i europejskiego rządu na czele. Była to doskonała okazja do otwartej dyskusji. Odbyło się ponad 150 sesji i debat, a Kongres zgromadził w sumie  ponad 11 500 uczestników.

Tym milej jest nam napisać, że po raz kolejny firma Air Liquide Polska miała okazję uczestniczyć w tym jakże ważnym wydarzeniu. Mogliśmy zaprezentować nasze produkty z zakresu działalności naszych trzech linii biznesowych Large Industries, Industrial Merchant oraz Healthcare. Mieliśmy także okazję patronować jednej z odbywającej się sesji na temat Przemysłu energochłonnego w Polsce na tle Europy.

Dziękujemy za Państwa obecność na naszym stoisku, za liczne pytania na temat współpracy i zainteresowanie naszą działalnością.  

Goście odwiedzający nasze stoisko, mogli spróbować przysmaków przygotowywanych przez kucharzy przy użyciu ciekłego azotu. Show kuchni molekularnej co roku cieszy się ogromnym powodzeniem na naszym stoisku.

Zapraszamy do naszej fotogalerii.