Przejdź do treści

XIX Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii

W dniach 13-16 września w Bydgoszczy odbyła się kolejna edycja, jednej z największych imprez medycznych. Mowa o organizowanej co trzy lata konferencji anestezjologicznej. XIX Międzynarodowy Zjazd Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii to niezwykle prestiżowa impreza, w której udział wzięło około 1500 lekarzy, a także anestezjologów i intensywistów.

Swoje uczestnictwo zaznaczyły także wszystkie istotne, obecne na rynku europejskim firmy farmaceutyczne oraz liderzy, oferujący w swej sprzedaży najwyższej jakości sprzęt medyczny.

Air Liquide Polska Sp. z o.o. była jedyną firmą, która zaprezentowała się jako sprzedawca produktów gazowych. Na potrzeby tego wydarzenia zaprezentowaliśmy nasze rozwiązania dla pacjentów, w postaci gazów medycznych.

Na potrzeby tego wydarzenia skupiliśmy się na naszych produktach leczniczych jakimi są: Kallinox (mieszanina 50% podtlenku azotu z 50% tlenu) stosowanej do sedacji wziewnej, która staje się coraz bardziej popularna i stosowana w wielu polskich szpitalach na oddziałach położniczych, geriatrycznych, ale także w gabinetach stomatologicznych. Vasokinox produkt stosowany jako część terapii okołooperacyjnych nadciśnienia płucnego u dorosłych, noworodków, niemowląt i małych dzieci. Stosuje się go również w celu zmniejszenia ciśnienia płucnego i poprawienia czynności prawej komory serca, oraz usprawnienia przepływu płucnego. SoKinox innowacyjne urządzenie do podaży wziewnego tlenku azotu, w szpitalach, głównie na oddziałach intensywnej terapii.

Stoisko w Bydgoszczy mieliśmy okazję dzielić z naszymi siostrzanymi spółkami Help Homecare, Ośrodek Terapii Oddechowej Ventamed oraz naszą najnowszą spółką St. Vincent Medical Center. Specjalizują się one w długoterminowej opiece nad pacjentami wentylowanymi mechanicznie w warunkach domowych. W ofercie zapewniają także swoim podopiecznym specjalistyczny sprzęt medyczny taki jak: respiratory, pulsoksymetry, a w razie dodatkowych zaleceń medycznych także: ssaki, koncentratory tlenu, asystory kaszlu.

Download the document